Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належн..."  № 1760 від 16.12.2021р. 
Документ №1760 від 16.12.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 22.12.2021 року
Порядок денний  №55 від 22.12.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 16.12.2021р.  № 1760
м.Івано-Франківськ
 


Про надання дозволів на вчинення правочинів щодо належного дітям майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають


Керуючись ст.ст.6, 31, 32, 33, 56, 71, 203 Цивільного кодексу України, ст.ст. 60, 70, 171, 176, 177 Сімейного кодексу України, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст. 11 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постановами Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», згідно з рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 23.04.2019 р. №502 «Про забезпечення житлових та майнових прав дітей в місті Івано-Франківську», з метою охорони та захисту прав та інтересів дітей при вчиненні правочинів щодо належного їм майна, в тому числі житла, право власності на яке або право користування яким вони мають, розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 15.12.2021 року, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Дати дозвіл:

1.1. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) житла, право користування (спільної власності) яким мають діти:

1.1.1. –– на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – - кв.м) на вул.-, - в м.Івано-Франківську, право користування якою мають його діти -, - року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та їх матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.2. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,– у м.Івано-Франківську, право користування якою має його син –, – року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.3. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має його син –, – року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.4. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.5. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та цілого буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– в с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право користування яким має її дочка –, – року народження, за згодою, поданою її батьком – органу опіки та піклування.

1.1.6. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську, право користування якою має її син –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.1.7. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.–(загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, –, корп.– у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, –, – року народження, та –, – року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.8. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою мають її діти –, – року народження, та – ,– року народження, за згодою, поданою їх батьком – органу опіки та піклування.

1.1.9. – на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право спільної власності на яку має –, – року народження, за згодою, поданою неповнолітнім та його батьками – та – органу опіки та піклування.

1.2. На укладання договорів купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на ім’я дітей житла:

1.2.1. – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я – частин кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,– у м.Івано-Франківську.

1.2.2. – та –  від імені малолітніх – ,– року народження, та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – в м.Івано-Франківську.

1.2.3. – та –  від імені малолітніх –, – року народження, та –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на їх ім’я в рівних долях цілої земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та цілого буд.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.–Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.2.4. – та – від імені малолітнього –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на його ім’я цілої кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську, право користування якою має –, – року народження, за згодою, поданою його батьками – та – органу опіки та піклування.

1.2.5. – та – від імені малолітньої –, – року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо придбання на її ім’я – частини кв.– (загальною площею помешкання – – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– ,– корп.– у м.Івано-Франківську.

1.3. На укладання договорів купівлі-продажу (міни тощо) щодо відчуження належного дитині майна:

1.3.1. Неповнолітньому –, – року народження, за згодою батьків – та –;

– та – від імені малолітнього – ,– року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження – частин кімн.– (загальною площею помешкання – кв.м) на вул.– ,– в м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я неповнолітнього – ,– року народження, – частини та малолітнього –, – року народження, – частини земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на площі – у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

1.3.2. – від імені малолітнього –, –року народження, на укладання договору купівлі-продажу (дарування, міни тощо) щодо відчуження –- частини кімн.–– (загальною площею помешкання – кв.м) на вул.–, – у м.Івано-Франківську.

Договір щодо відчуження укладати при одночасному придбанні на ім’я малолітнього – ,– року народження, – частини земельної ділянки за кадастровим номером – (площею – га) та – частини буд.– (загальною площею помешкання – кв.м, житловою площею – – кв.м) на вул.– у с.– Івано-Франківського району Івано-Франківської області, право спільної власності та користування яким має малолітній –, – року народження, за згодою, поданою його матір’ю – органу опіки та піклування.

1.4. – від імені малолітньої підопічної –, – року народження, на укладання договору про поділ спільного нерухомого майна, яке знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.–, –, за яким малолітній буде  належати: Літ.А – житловий будинок-підвал-Ікоридор-17,1 кв.м, ІІ кухня – 12,1 кв.м; на І поверсі – ІІ веранда – 2,5 кв.м, IV сходова клітка – 4,2 кв.м, 1-1 коридор – 6,0 кв.м, 1-2 коридор – 6,2 кв.м, 1-3 житлова - 18,0 кв.м, 1-4 житлова – 13,3 кв.м, 1-5 житлова – 13,8 кв.м, 1-6 коридор – 1,8 кв.м, 1-7 кухня – 9,8 кв.м, 1-8 санвузол – 4,6 кв.м. Загальна площа – 109,4 кв.м, житлова- площа – 45,1 кв.м. Літ №1 – огорожа, літ.№2 – огорожа.

2. Зобов’язати батьків зберегти житлові та майнові права дітей та подати в Департамент адміністративних послуг (Б.Питель) підтверджуючі документи в термін до одного року.

3. Термін дії дозволу один рік з дня прийняття рішення.

4. Організацію виконання рішення покласти на службу у справах дітей виконавчого комітету міської ради (І.Рохман).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Олександра Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.