Проєкт рішення міської ради  "Про звернення Івано-Франківської міської ради ..."  № 368 від 21.12.2021р. 
Документ №368 від 21.12.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 21.12.2021р.  № 368
м.Івано-Франківськ
 


ПРОЕКТ

Вносить депутат міської ради

Петечел Олексій Юрійович

Фракція ПП «Європейська солідарність» 


 
Про звернення Івано-Франківської міської ради       Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Івано-Франківська міська радавирішила:


  1. Схвалити звернення до Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України (додається).
  2. Секретаріату міської ради (С.Козлов) направити дане звернення до Кабінету Міністрів України, оприлюднити в газеті «Західний кур’єр» та на офіційному вебсайті міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради (В.Синишина).

Міський голова                                                     Руслан МАРЦІНКІВ


Прем'єр-міністру України

Денису ШМИГАЛЮ


Голові

Служби безпеки України

Івану БАКАНОВУ


Звернення

Івано-Франківської міської ради

До нас, як депутатів Івано-Франківської міської ради, звернулися працівники ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» з приводу критичної ситуації, що склалася на підприємстві.

ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» унікальне в Україні підприємство-виробник трубопровідної арматури для підприємств енергетичної галузі, нафтогазової та хімічної промисловості.

Підприємство належить до єдиних постачальників арматури спеціального призначення для забезпечення безпеки ядерних установок.

Завод успішно працював, виконуючи державні та приватні замовлення. Однак протягом останніх двох років підприємство з незрозумілих причин припинило виробництво. З грудня 2020 року на підприємстві не виплачується заробітна плата і станом на 01.08.2021 року складає 8 082 тис. грн.

Зі слів представників трудового колективу ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» на 2021 рік має підписані контракти з чеським заводом MSA, від якого отримало авансовий платіж, АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», Рівненською АЕС, котра очікує деталей для планового ремонту.

Керівництво ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» повністю усунулося від виконання посадових обов’язків, працівників не допускають до робочих місць, енергопостачання підприємства припинено. Складається враження, що при наявності замовлень, бажання трудового колективу працювати, керівництвом підприємства саботується діяльність та, можливо, умисно доводить до банкрутства.

Виходячи з специфіки виробництва ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод» можна віднести до об’єктів критичної інфраструктури що є стратегічно важливими для функціонування економіки і безпеки держави, суспільства та населення, виведення з ладу, руйнування якого, порушення функціонування якого може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам матиме вплив на національну безпеку і оборону, призвести до значних матеріальних та фінансових збитків.

Ми, як депутати Івано-Франківської міської ради, не можемо залишатися осторонь проблем трудового колективу. Усвідомлюючи можливі наслідки від зупинки критично важливого для держави виробництва просимо:

1.Провести перевірку можливих спроб умисного знищення стратегічно важливого підприємства з метою створення кризових явищ в енергетичній сфері України.

2. Вжити заходів для збереження обладнання, відновлення роботи та погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам ПрАТ «Івано-Франківський арматурний завод».2011-2022 © Всі права застережено.