Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 99 від 27.01.2022р. 
Документ №99 від 27.01.2022р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 03.02.2022 року
Порядок денний  №5 від 03.02.2022р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 27.01.2022р.  № 99
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста

       


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

      1.1. ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (Тимченко М.М.) на проведення земляних робіт для ремонту мережі теплопостачання на вул. Млинарській, 38-40, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ТОВ «Проф-Інвест Груп» (Смірнова О.М.) на проведення земляних робіт для гідроізоляції фундамента на вул. Василя Симоненка, 11 А(магазин «АТБ»), терміном 45 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

     1.3. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С. П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Шота Руставелі, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4. ПП «Альфа Енерго Груп» (Мельник С.П.) на проведення земляних робіт для прокладання кабельної лінії на вул. Калуське Шосе, терміном 20 робочих дні з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Суб’єкту господарювання, якому згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мережі (електропостачання) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.        Міський голова                                            Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.