Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів бла..."  № 162 від 10.02.2022р. 
Документ №162 від 10.02.2022р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 17.02.2022 року
Порядок денний  №7 від 17.02.2022р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 10.02.2022р.  № 162
м.Івано-Франківськ
 


Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об’єктів благоустрою на території міста

       


Керуючись ст. ст. 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи Типовий порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. №870, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


      1. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) видати дозволи (ордери) на порушення об’єктів благоустрою за умови укладання договору-гарантії про відновлення об’єктів/елементів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

      1.1. ТОВ «Розумне енергетичне місто» (Верб’яний Н.Ю.) на проведення земляних робіт для прокладання 3 кабельних ліній 10 кв на вул. Юліана Целевича, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.2. ТОВ «Розумне енергетичне місто» (Верб’яний Н.Ю.) на проведення земляних робіт для прокладання 2 кабельних ліній 0,4 кв на вул. Микитинецькій, 2, 2 А, 4, терміном 30 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.3. Спеціалізованому ремонтно-будівельному приватному підприємству «Ліфтсервіс» (Смігоровський М.І.) на проведення земляних робіт для реконструкції мережі водовідведення на вул. Євгена Коновальця – Рильського, терміном 125 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.4. Обслуговуючому кооперативу «ЖБК «Трикотажний» (Боднарчук Т.Л.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі водопостачання на вул. Гетьмана Мазепи, 168, терміном 45 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.5. ТОВ «Розумне енергетичне місто» (Верб’яний Н.Ю.) на проведення земляних робіт для прокладання кабелю на вул. М.Павлика, 6, терміном 20 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.6. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»                 (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Михайла Фіголя, 4/1, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.7. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»                 (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Вербовій, 27 А, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      1.8. Івано-Франківському відділенню АТ «Івано-Франківськгаз»                 (Струк А.М.) на проведення земляних робіт для прокладання мережі газопостачання на вул. Петріва, 9, с. Крихівці, терміном 15 робочих днів з моменту видачі дозволу (ордера).

      2. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики  Івано – Франківської міської ради (М. Смушак) продовжити термін дії дозволу (ордера) на порушення об’єктів благоустрою наступним суб’єктам господарювання :

      2.1. ПП «Роса-ІФ» (Ткачук Ю.П.) на проведення земляних робіт для реконструкції ділянки водопроводу на вул. Галицькій (на ділянці від ВНС-4 до контррезервуарів), терміном 20 робочих днів з моменту закінчення дозволу (ордера).

      3. Суб’єктам господарювання, яким згідно цього рішення надано дозвіл (ордер) на проведення земляних робіт для прокладання мереж (електропостачання, водопостачання, газопостачання) подавати до Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради контрольно-виконавчу зйомку в М 1:500 нових інженерних мереж після завершення робіт з відновлення об’єктів благоустрою.

       4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики М. Смушака.        Міський голова                                                    Руслан МАРЦІНКІВ2011-2023 © Всі права застережено.