Проєкт рішення міської ради  "Про участь в аукціоні..."  № 63 від 07.06.2022р. 
Документ №63 від 07.06.2022р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 07.06.2022р.  № 63
м.Івано-Франківськ
        Про участь в аукціоні


       Керуючись ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи інформаційне повідомлення про електронний аукціон з продажу цілісного майнового комплексу, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 10 (адреса 1), опубліковане 21.02.2022 року, Івано-Франківська міська рада


вирішила:


       1. Надати згоду комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради на придбання цілісного майнового комплексу, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 10 (адреса 1) – номер лоту 510485, шляхом участі в електронному аукціоні, опублікованому 21.02.2022 року на сайті setam.net.ua.

       2. Встановити максимально допустиму суму коштів для придбання об’єкта, зазначеного в п. 1 цього рішення, в розмірі 20000000,0 грн. з ПДВ.

       3. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради (В.Голутяк) забезпечити вчинення всіх необхідних дій для участі в електронному аукціоні з продажу об’єкта, зазначеного в п.1 цього рішення, зокрема, але не виключно: пройти процедуру реєстрації на веб-сайті реалізації майна, подати заявку на участь в електронному аукціоні, сплатити гарантійний внесок, забезпечити своєчасне подання повного пакету документів для участі в аукціоні, висунути цінові пропозиції щодо лота в межах максимально допустимої суми, встановленої в п. 2 цього рішення, в разі перемоги в аукціоні підписати протокол електронного аукціону та договір купівлі-продажу, здійснити оплату винагороди за організацію та проведення електронного аукціону, сплатити вартість об’єкта купівлі відповідно до укладеного договору купівлі-продажу, оплатити витрати пов’язані з укладенням договору купівлі-продажу, звернутись до суб’єкта державної реєстрації прав на нерухоме майно щодо реєстрації права власності на об’єкт, зазначений в п. 1 цього рішення тощо.

       4. Фінансовому управлінню Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) забезпечити своєчасне фінансування комунального підприємства «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради на вчинення дій, передбачених п. 3 цього рішення, пов’язаних з підготовкою і участю в електронному аукціоні з продажу цілісного майнового комплексу, що розташований за адресою: Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, с. Хриплин, вул. Марковецька, 10 (адреса 1) та, у разі перемоги в аукціоні, на укладення та виконання умов договору купівлі-продажу.

       5. Вважати таким, що втратило чинність рішення Івано-Франківської міської ради від 23.02.2022 р. № 29-20 «Про участь в аукціоні».

       6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайла Смушака та постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Віталія Бурка.

Міський голова                                                           Руслан МАРЦІНКІВ2011-2022 © Всі права застережено.