Проєкт рішення міської ради  "Про затвердження плану діяльності Івано-Франківської мі..."  № 138 від 14.11.2022р. 
Документ №138 від 14.11.2022р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 14.11.2022р.  № 138
м.Івано-Франківськ
 

Про затвердження плану

діяльності Івано-Франківської

міської ради з підготовки проєктів

регуляторних актів на 2023 рік


Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності відповідно до ст.7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», міська рада


в и р і ш и л а:


  1. Затвердити план діяльності Івано-Франківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік (далі за текстом – План) (додається).
  2. Керівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни до Плану не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проєкту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  3. Постійній депутатській комісії з питань розвитку територіальних громад, підприємництва, економіки та регуляторної політики (Р.Харук) забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проєктів регуляторних актів, які внесені на розгляд міської ради, про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  4. Секретаріату міської ради (С.Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради в термін до 10 днів після прийняття. 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Р.Гайду та постійну депутатську комісію з питань розвитку територіальних громад, підприємництва, економіки та регуляторної політики (Р.Харук).


               

       Міський голова                                             Руслан МАРЦІНКІВ
Додаток

до рішення міської ради

від ______________ №______


План

діяльності Івано-Франківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік


з/п

Вид

проєкту регуляторного акта

Назва проєкту регуляторного акта

Мета прийняття

Термін підготовки

Розробник  проєкту

1

2

3

4

5

6

Рішення міської ради

Про внесення змін у рішення міської ради від 19.06.2020року №156-41 «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Івано-Франківської міської територіальної громади»

Стабілізація роботи операторів паркування на паркувальних майданчиках та паркувальній зоні, розташованих на території Івано-Франківської міської територіальної громади, максимального забезпечення їх зайнятості та збільшення надходжень до місцевого бюджету

І квартал

Управління транспорту та зв’язку  Івано-Франківської міської ради
Секретар міської ради                                                                                                Віктор СИНИШИН2011-2022 © Всі права застережено.