Проєкт рішення міської ради  "Про прийняття у комунальну власність Івано-Франківсько..."  № 147 від 16.11.2022р. 
Документ №147 від 16.11.2022р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 16.11.2022р.  № 147
м.Івано-Франківськ
     Про  прийняття у комунальну власність

    Івано-Франківської міської територіальної

    громади квартири

       


Керуючись ст.ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Господарським та Цивільним Кодексами, Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи звернення ТзОВ «Будівельна компанія «ЕСПО»  за № 286 від 11.11.2022 р., Івано-Франківська міська рада


вирішила:


  1. Прийняти безоплатно у комунальну власність Івано-Франківської міської територіальної громади  в особі Івано-Франківської міської ради квартиру № 37 за адресою: Івано-Франківська область, Івано-Франківський район, с. Угорники, вул. Героїв Миколаєва, будинок № 129а, корпус 15 (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: 2657360526040).

2.    Уповноважити заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради М. Смушака підписати акт прийому-передачі нерухомого майна, зазначеного в п. 1 цього рішення.

3.  Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради (М.Смушак) здійснити необхідні заходи щодо реєстрації права власності за Івано-Франківською міською територіальною громадою в особі Івано-Франківської міської ради на нерухоме майно згідно п. 1 даного рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради М. Смушака та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р.Терешко).


  Міський голова                                                                 Руслан МАРЦІНКІВ

2011-2022 © Всі права застережено.