Проєкт рішення міської ради  "Про встановлення вартості харчування учнів закладів п..."  № 166 від 14.12.2022р. 
Документ №166 від 14.12.2022р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 14.12.2022р.  № 166
м.Івано-Франківськ
 Про встановлення вартості  харчування учнів закладів  професійно-технічної освіти Івано-Франківської міської ради за кошти бюджету Івано-Франківської міської територіальної громадиКеруючись ст. 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до частини 3 ст. 56 Закону України «Про освіту»,  частини 7 ст. 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», ст. 22 Закону України “Про професійну (професійно-технічну) освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020р. № 1008-р  “Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування”, міська рада


вирішила:


       1.  Встановити з 1 січня 2023 року вартість гарячого харчування для учнів, які навчаються у закладах професійної (професійно-технічної) освіти Івано-Франківської міської ради денної форми навчання, та проживають на території Івано-Франківської міської ради, за кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у  розмірі 70,00 грн./день на одну дитину (сніданок, обід, полуденок/вечеря).

1.1. Звільнити від плати за гаряче харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Івано-Франківської міської ради таких категорій:

       - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

       -  дітей з інвалідністю;

       - дітей із особливими освітніми потребами;

       - дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;  дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

       - дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

       - дітей з числа осіб, визначених у ст. 10, ст.10.1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

       - дітей учасників бойових дій (на підставі посвідчень встановленого зразка для учасників бойових дій або на підставі довідки, передбаченої додатком 6 до постанови КМ України  від 21 жовтня 2022 р. № 1193 про безпосередню участь у бойових діях).

       2. Здійснювати звільнення від оплати за харчування учнів на підставі заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює,  та документів, що підтверджують соціальний статус.

       3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) здійснити фінансування Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в межах кошторисних призначень.

     4. Начальнику патронатної служби (С.Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

        5. Рішення вступає в дію з 01.01.2023 року.

    6. Вважати такими, що втратили чинність: рішення Івано-Франківської міської ради від 24.12.2020р. № 336-3 «Про встановлення вартості харчування учнів, які навчаються у 1-11 класах закладів загальної середньої освіти денної форми навчання Івано-Франківської міської ради, за кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади»,  рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.10.2022р. № 1007 «Про забезпечення дітей закладів освіти Івано-Франківської міської ради гарячим харчуванням за кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади».

     7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-директора Департаменту освіти та науки  В.Дротянко та голову постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики У.Павликівську.
Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ
2011-2023 © Всі права застережено.