Проєкт рішення міської ради  "Про встановлення вартості харчування учнів закладів з..."  № 167 від 14.12.2022р. 
Документ №167 від 14.12.2022р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 14.12.2022р.  № 167
м.Івано-Франківськ
 


Про встановлення вартості  харчування учнів закладів  загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради, за кошти бюджету Івано-Франківської міської територіальної громадиКеруючись ст. 25, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до частини 3 ст. 56 Закону України «Про освіту»,  частини 7 ст. 20 Закону України «Про повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020р. № 1008-р  “Про затвердження плану заходів з реформування системи шкільного харчування”, міська рада


вирішила:


1. Встановити з 1 січня 2023 року вартість гарячого харчування для здобувачів освіти 1-11 класів закладів загальної середньої освіти денної форми навчання Івано-Франківської міської ради, які проживають  на території Івано-Франківської міської територіальної громади,  за рахунок коштів бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у наступних розмірах :

-  вікова група 6-11 років —  60,00 грн./день на одну дитину (cніданок- 28грн./день, обід - 32грн./день);

-  вікова група 11-14 років — 65,00 грн./день  на одну дитину (сніданок- 30грн./день, обід – 35 грн./день);

-  вікова група 14-18 років — 70,00 грн./день на одну дитину (сніданок- 33грн./день, обід – 37 грн./день).

1.1. Звільнити від плати за гаряче харчування батьків, або осіб, які їх замінюють, здобувачів освіти 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради  таких категорій :

       - дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування (сніданок, обід);

       - дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах (групах), (сніданок, обід);

       - дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (сніданок, обід);

       - дітей, евакуйованих із зони відчуження, дітей, які є особами з інвалідністю внаслідок Чорнобильської катастрофи, і тих, що проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення, відповідно до Закону України “Про  статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (сніданок, обід);

       - дітей з числа внутрішньо переміщених осіб, дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (сніданок, обід);

       - дітей, з числа осіб, визначених у ст. 10, ст.10.1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (сніданок, обід);

       - дітей учасників бойових дій (на підставі посвідчень встановленого зразка для учасників бойових дій або на підставі довідки, передбаченої додатком 6 до постанови КМ України  від 21 жовтня 2022 р. № 1193 про безпосередню участь у бойових діях), (сніданок, обід);

       - дітей, які перебувають у сім`ї патронатного вихователя (сніданок, обід);

       - дітей із інвалідністю (сніданок, обід);

       -  дітей із багатодітних сімей (сніданок);

       - дітей, які проживають на території Івано-Франківської міської територіальної громади, та  виховуються в сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах відповідно до заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, на ім’я керівника закладу загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради, відповідного подання керівника закладу загальної середньої освіти, наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради (сніданок).

       1.2.  Створити у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради комісії з питань розгляду звернень батьків,  або осіб, які їх замінюють, які проживають на території Івано-Франківської міської територіальної громади, щодо звільнення від оплати за харчування учнів 1-11 класів,  які виховуються в сім’ї, що перебуває в складних життєвих обставинах відповідно до заяви батьків, або осіб, які їх замінюють, на ім’я керівника закладу загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради, відповідного подання керівника закладу загальної середньої освіти, наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

1 .3. Звільнити за рішенням педагогічної ради від оплати за харчування  (обід вартістю 32,00 грн./день на одну дитину) батьків, або осіб, які їх замінюють,  вихованців груп подовженого дня (у відсотках чисельності групи за списком: 10 – у повному обсязі; 15 – на половину вартості).

2. Встановити з 1 січня 2023 року вартість гарячого харчування для дітей, які здобувають освіту у Навчально-реабілітаційному центрі Івано-Франківської міської ради, та проживають на території Івано-Франківської міської територіальної громади, за рахунок коштів бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у розмірі 70,00 грн./день на одну дитину (сніданок, обід, полуденок).

       3. Здійснювати звільнення від оплати за харчування учнів на підставі заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює,  та документів, що підтверджують соціальний статус.

       4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Г.Яцків) здійснити фінансування Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в межах кошторисних призначень.

5. Начальнику патронатної служби (С.Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

6. Рішення вступає в дію з 01.01.2023 року.

7. Вважати такими, що втратили чинність: рішення Івано-Франківської міської ради від 24.12.2020р. № 336-3 «Про встановлення вартості харчування учнів, які навчаються у 1-11 класах закладів загальної середньої освіти денної форми навчання Івано-Франківської міської ради, за кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади»,  рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.10.2022р. № 1007 «Про забезпечення дітей закладів освіти Івано-Франківської міської ради гарячим харчуванням за кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади».

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови-директора Департаменту освіти та науки  В.Дротянко та голову постійної комісії міської ради з питань гуманітарної політики У.Павликівську.
Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ
2011-2023 © Всі права застережено.