Проєкт рішення міської ради  "Про використання об'єктів комунальної власності Івано..."  № 22 від 27.02.2023р. 
Документ №22 від 27.02.2023р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 27.02.2023р.  № 22
м.Івано-Франківськ
 


Про використання об’єктів комунальної власності

Івано-Франківської міської  територіальної громади


Керуючись ст. 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», а також враховуючи пропозиції виконавчого комітету міської ради (рішення виконавчого комітету міської ради від 16.02.2023р. № 155), Івано-Франківська міська рада

вирішила:

1. Включити до Переліку другого типу нежитлові приміщення загальною площею 90,1 кв.м (приміщення №№ 1ч6 загальною площею 53,1 кв.м згідно з технічним паспортом на будинок на вул. Леся Курбаса, 6, виготовленим 16.12.2015р. та 1/2 приміщення № 1 площею 1,6 кв.м, приміщення №№ 5ч7 згідно з технічним паспортом на будинок на вул. Леся Курбаса, 6, виготовленим 21.12.2015р.), розташовані на першому поверсі будинку за адресою: вул. Леся Курбаса, 6.

Виконавчому комітету Івано-Франківської міської ради розробити та затвердити умови оренди зазначених приміщень для цільового використання згідно з категорією №6 «Громадська організація (об’єднання) ветеранів для розміщення реабілітаційних установ для ветеранів» для нерухомого майна, якщо потенційним орендарем є суб’єкт, передбачений пунктом 2 статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

  1. Закріпити за Департаментом соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради на праві оперативного управління з постановкою на баланс нежитлові приміщення площею 203,2 кв.м, розташовані на першому поверсі в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Молодіжна, 54.
  2. Закріпити на праві оперативного управління за КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» нежитлові приміщення площею 347,05 кв.м (приміщення №1, та приміщення №№ 9ч18, згідно з технічним паспортом на будівлю), розташовані в будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Тролейбусна, 22А.
  3. Доручити Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради опублікувати інформацію про потенційний об’єкт оренди щодо якого прийнято рішення про включення до Переліку другого типу згідно з п. 1 цього рішення на офіційному сайті Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради та в електронній торговій системі.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства Миколу Вітенка та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ
2011-2023 © Всі права застережено.