Проєкт рішення міської ради  "Про рішення єдиного акціонера АТ "Івано-Франківський ло..."  № 126 від 26.07.2023р. 
Документ №126 від 26.07.2023р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ
 
від 26.07.2023р.  № 126
м.Івано-Франківськ
 

Про рішення єдиного акціонера АТ «Івано-Франківський локомотиво-ремонтний завод», що має статус протоколу загальних зборів товариства


Керуючись Законом України «Про акціонерні товариства», частиною першою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Івано-Франківська міська рада

вирішила:


  1. Взяти до відома звіт Наглядової ради акціонерного товариства «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» (далі-Товариство) про роботу у 2022 році. Визнати роботу Наглядової ради Товариства у 2022 році задовільною та такою, що відповідає основним напрямкам діяльності та інтересам Товариства.
  2. Взяти до відома звіт Виконавчого органу Товариства про результати фінансово-господарської діяльності Товариства за 2022 рік. Визнати роботу Виконавчого органу Товариства у 2022 році задовільною та такою, що відповідає основним напрямкам діяльності та інтересам Товариства.
  3. Взяти до відома звіт та висновки Ревізійної комісії Товариства про роботу за 2022 рік.
  4. Затвердити річний звіт Товариства за 2022 рік з урахуванням обставин, що стали підставою для висловлення ____________ думки із застереженням під час проведення аудиту фінансової звітності за результатами фінансово-господарської діяльності Товариства у 2022 році.

5. Розподілити чистий прибуток у розмірі 214355 грн., отриманий Товариством за результатами фінансово-господарської діяльності у 2022 році, наступним чином:

  • 10718 грн., що складає  5% прибутку - на поповнення резервного капіталу Товариства;
  • 21436 грн., що складає 10% прибутку - на виплату дивідендів акціонеру Товариства;
  • 182204 грн., що складає 85% прибутку – на оновлення основних засобів Товариства.

Встановити, що виплата дивідендів здійснюється Товариством акціонеру безпосередньо до бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у строк, що не перевищує шість місяців з дня прийняття цього рішення.

  1. Визнати наявність істотних змін обставин у виконанні пункту 10.2 г) договору купівлі – продажу пакета акцій ПрАТ «Івано – Франківський локомотиворемонтний завод» від 28.08.2017р № КПП-638, пов’язаної із воєнною агресією російської федерації проти України, введенням воєнного стану на всій території України, що є вимушеним, необхідним, об’єктивним, та спричинено обставинами, які є надзвичайними, непередбачуваними та невідворотними, тобто форс-мажорними та які склалися після укладення згаданого вище Договору.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Миколу Вітенка та Петра Шкутяка, а також на постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).


Міський голова                                                          Руслан МАРЦІНКІВ

2011-2023 © Всі права застережено.