Рішення виконавчого комітету  "Про розміщення та облаштування літніх та всесезонних то..."  № 1087 від 30.11.2017р. 
Документ №1087 від 30.11.2017р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.12.2017УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.11.2017р.  № 1087
м.Івано-Франківськ
 Про розміщення та облаштування літніх та всесезонних торгових майданчиків, об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в 2017 роціРозглянувши інформацію про розміщення та облаштування літніх та всесезонних торгових майданчиків, об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в 2017 році та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
в и р і ш и в:
1. Інформацію про розміщення та облаштування літніх та всесезонних торгових майданчиків, об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська в 2017 році взяти до відома (додається).2. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку (Н. Кромкач) здійснювати контроль за поступленням коштів до міського бюджету за розміщення торгових майданчиків, об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок.


3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Богдана Білика.

Міський голова                                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.