Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд ..."  № 870 від 09.08.2018р. 
Документ №870 від 09.08.2018р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження нової редакції Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів
Рішення міської ради  №393 від 15.12.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.08.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 09.08.2018р.  № 870
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження архітектурних типів тимчасових споруд у м. Івано-ФранківськуКеруючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Івано-Франківську, затвердженим рішенням міської ради від 15.12.2017р. № 391-17, Положенням про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, літніх торгових майданчиків, стаціонарних атракціонів та тимчасових гаражів, затвердженим рішенням міської ради від  15.12.2017р. № 393-17, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Надати дозвіл на розташування терміном на один рік та затвердити:

    1. Суб’єкту господарювання архітектурний тип тимчасової споруди площею 10,0 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні, на вул. Флотській, навпроти будинку № 52 на вул. Млинарській, за умови погашення заборгованості за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності .
    2. Суб’єкту господарювання архітектурний тип двох груп зблокованих тимчасових споруд загальною площею 117,6 м2 та 58,8 м2 відповідно, розташованих в ІІІ торговій зоні, на вул. Євгена Коновальця, 433.

2. Відмовити у наданні дозволу на розташування терміном на один рік та затвердженні суб’єкту господарювання архітектурного типу тимчасової споруди  площею 20,62  м2, розташованої в І торговій зоні на пл. Ринок, 18-А.

3. Продовжити суб’єкту господарювання до 07.09.2019р. дію паспорта прив’язки тимчасової споруди  площею 24,73 м2, розташованої в ІІІ торговій зоні на вул. Гната Хоткевича, 69.

4. Паспорт прив’язки ТС оформляється Департаментом на підставі рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування та затвердження архітипу ТС протягом десяти робочих днів.

5. Після прийняття рішення виконавчого комітету міської ради про надання/продовження дозволу на розташування ТС, суб’єкт господарювання, протягом п’яти робочих днів, звертається (через Дозвільний центр м. Івано-Франківська) в управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради із заявою про укладення договору за тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (крім суб’єктів господарювання, тимчасові споруди яких розташовані в межах приватизованих, орендованих чи наданих у постійне користування земельних ділянок).

6. Впродовж 6-ти місяців з дати оформлення паспорта прив’язки, суб’єкт господарювання (пункт 1) зобов’язаний привести зовнішній вигляд тимчасової  споруди у відповідність до паспорта прив’язки.

7. Після приведення тимчасової споруди до архітипу, суб’єкту господарювання (пункт 1) звернутися з заявою у Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради, в якій повідомити про виконання вимог паспорта прив'язки тимчасової споруди. Відхилення від паспорта прив'язки тимчасової споруди не допускається.

8. Здійснювати контроль:

8.1. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини (О.Кошик) за виконанням суб’єктом господарювання (пункт 1) пункту 7 рішення.

8.2. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою (М.Смушак) за дотриманням суб’єктом господарювання вимог до зовнішнього вигляду тимчасової споруди та її експлуатаційного стану.

9. У випадку не виконання п.6, суб’єкт господарювання зобов’язаний (пункт 1) в 30-денний термін демонтувати тимчасову споруду, а елементи благоустрою, що використовувалась, привести до належного санітарно-технічного стану.

10. У випадку реалізації об’єктів капітального будівництва, інженерної інфраструктури, комплексного благоустрою території, тимчасова споруда

підлягає демонтажу в місячний термін після повідомлення Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови  згідно розподілу посадових обов’язків.
Міський голова                                                                         Руслан Марцінків2011-2024 © Всі права застережено.