Рішення виконавчого комітету  "Про розгляд питань органу опіки та піклування..."  № 235 від 11.03.2022р. 
Документ №235 від 11.03.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
Рішення виконавчого комітету  №1137 від 29.10.2020р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

15.03.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 11.03.2022р.  № 235
м.Івано-Франківськ
 


Про розгляд питань органу опіки та піклування


Керуючись Конституцією України, ст.3 Конвенції ООН про права дитини, статтями 19, 141, 150, 153, 157, 160, 161, 171, 176 Сімейного Кодексу України, статтею 29, 56 Цивільного кодексу України, статтею 156 Житлового кодексу України, статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 15, 18 Закону України «Про охорону дитинства», законами України «Про звернення громадян» постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», рішенням виконавчого комітету від 29.10.2020 р. №1137 «Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради», ухвалою Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 14.12.2021 року (справа №-, провадження №-), розглянувши первинні матеріали справ, беручи до уваги рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від - року, з метою забезпечення реалізації прав, свобод та законних інтересів дитини, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:

1. Надати Івано-Франківському міському суду Івано-Франківської області висновок про визначення місця проживання малолітніх- , - року народження, -, - року народження (додаток). 

2. Відмовити міському відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) у наданні дозволу на звернення стягнення на належну - квартиру - за адресою: м.-, вул.-, -, право користування якою має малолітній -, - року народження, у зв’язку з невідповідністю інтересам дитини та порушенням її права на користування житлом.

3. Відмовити міському відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) у наданні дозволу на звернення стягнення на належну - 1/4 частку квартири - за адресою: м.-, вул.-, -, право спільної сумісної власності та користування якою має неповнолітній -, - року народження, у зв’язку з невідповідністю інтересам дитини та порушенням її права на користування житлом.

4. Відмовити Тисменицькому відділу державної виконавчої служби в Івано-Франківському районі Івано-Франківської області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у наданні дозволу на звернення стягнення на належне - домоволодіння за адресою: с.- Тисменицького району Івано-Франківської області, вул.-,-, право користування яким мають діти -, - року народження, -, - року народження, -, - року народження, -, - року народження, -, -року народження, та -, - року народження, у зв’язку з невідповідністю інтересам дітей та порушенням їх права на користування житлом.

5. Відмовити міському відділу державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ) у наданні дозволу на подальшу реалізацію описаної та арештованої належної - квартири -за адресою: м.-, вул.-, -, право користування якою мають -, - року народження, та -, - року народження, у зв’язку з невідповідністю інтересам дітей та порушенням їх права на користування житлом.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Олександра Левицького.Міський голова                Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.