Рішення виконавчого комітету  "Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих ..."  № 872 від 15.12.2016р. 
Документ №872 від 15.12.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради
Рішення виконавчого комітету  №671 від 31.05.2024р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.12.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2016р.  № 872
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчих органах Івано-Франківської міської радиВ зв’язку з провадженням системи електронного документообігу у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року № 1242 “Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади” (зі змінами та доповненнями), керуючись ст.ст. 52, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в :


1. Затвердити Інструкцію з діловодства у виконавчих органах Івано-Франківської міської ради (надалі – Інструкція) додається.


2. Керівникам Департаментів, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів виконавчого органу Івано-Франківської міської ради забезпечити дотримання вимог Інструкції.


3. Загальному відділу міської ради (О.Ревуцька) здійснювати організаційно-методичне керівництво роботою з документами у виконавчих органах міської ради.


       4. Архівному відділу міської ради (В.Сливанюк) здійснювати контроль, перевіряти та надавати методичну допомогу в організації діловодства і зберігання документів у виконавчих органах міської ради, міських установах та організаціях, сільських радах Івано-Франківської міської ради.


5. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 18.07.2012 року № 478 «Про інструкцію з діловодства у виконавчому комітеті Івано-Франківської міської ради».


6. Контроль за дотримання вимог Інструкції з діловодства покласти на керуючого справами виконкому міської ради І. Шевчука.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.