Рішення виконавчого комітету  "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міськ..."  № 1289 від 15.12.2022р. 


УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 15.12.2022р.  № 1289
м.Івано-Франківськ
 


Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.07.2021р. № 964


У зв’язку із кадровими змінами у складі комісії, керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради


вирішив:


1. Внести зміни в додаток 1 рішення виконавчого комітету від 06.07.2021р. № 964 «Про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби в спрямуванні субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»:

1.1.Вивести із складу комісії:

- Фелик Надію Іванівну – головного спеціаліста відділу містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради.

1.2.Ввести у склад комісії:

- Кухаря Володимира Івановича – заступника начальника відділу генерального плану міста управління планування території та містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради.

2. Контроль за виконанням рішення виконавчого комітету покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.