Рішення міської ради  "Про надання дозволу на розроблення/внесення змін до дет..."  № 130-36 від 15.06.2023р. 
Документ №130 від 15.06.2023р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Пов'язаних документів немає

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

19.06.2023 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(36  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 15.06.2023р.  № 130-36
 

Про надання дозволу на розроблення/внесення змін до детального плану території


Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з врахуванням Порядку розроблення, оновлення, внесення змін                          та затвердження містобудівної документації затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926, міська рада


вирішила:


1.        Надати дозвіл на розроблення детального плану території:

1.1.        Для багатофункціональної забудови в межах вулиць Гетьмана Мазепи - Гетьмана П. Дорошенка у м. Івано-Франківську.

1.2.        Для будівництва та обслуговування будівель громадських              та релігійних організацій на вул. Ужгородській, 1А у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки: 2610100000:08:008:0506).

1.3.        Для реставрації, ремонту та пристосування пам'ятки архітектури охоронний номер 199-іф (110466) під реабілітаційний корпус Підприємства "Лікувально-діагностичний центр "Клініка святого Луки" Івано-Франківського Архієпархіального Управління Української-Греко Католицької Церкви", та нове будівництво навчально-реабілітаційного центру Приватного закладу "Івано-Франківський католицький навчально-реабілітаційний центр святої Софії" на вул. Тарнавського, 12 у м. Івано-Франківську.

1.4.        Для громадської забудови на вул. Симона Петлюри у м. Івано-Франківську (кадастровий номер земельної ділянки: 2610100000:20:008:0250).

2.        Внести зміни до детального плану території:

2.1.        Зміна № 1 детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Угорській у м. Івано-Франківську.

2.2.        Зміна № 2 детального плану території земельної ділянки                 за адресою с. Крихівці, вул. Об’їзна, площею 8,1262 га. для багатоквартирної житлової забудови, благоустрою та створення відпочинкової зони                      з інфраструктурою.

3.         Вважати таким, що втратив чинність пункт 1.20. рішення Івано-Франківської міської ради від 08.07.2021 р. № 264-11 «Про надання дозволу на розроблення та коригування детальних планів території»:                         «Для будівництва дитячого садка «Святої Софії» на вул. Тарнавського, 12        у м. Івано-Франківську».

4.         Фінансування робіт з розроблення детальних планів території, зазначених в пунктах 1, 2 цього рішення, здійснювати за рахунок коштів власників або користувачів земельних ділянок, які мають намір здійснити будівництво об’єктів будівництва.

5.         Департаменту містобудування та архітектури міської ради           (О. Кошик) в установленому порядку:

5.1.         Виступити замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної у пункт ах 1, 2 цього рішення;

5.2.         Підготувати матеріали та укласти трьохсторонній договір             на виконання робіт з розроблення детальних планів території, зазначених у пунктах 1, 2 цього рішення;

5.3.        Строк проведення підготовчих процедур із розроблення детальних планів території складає 6 місяців з дня прийняття цього рішення відповідно до зобов’язань, які зазначені в трьохсторонньому договорі, завданні на проєктування для розроблення детальних планів території та календарного плану виконання робіт з розроблення детальних планів території;

5.4.         Забезпечити оприлюднення розробленої містобудівної документації, зазначеної у пункті 1 цього рішення;

5.5.        Забезпечити проведення громадських слухань та врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, зазначеної у пунктах 1 цього рішення.

6.         Секретаріату міської ради (С. Козлов) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр» та оприлюднити на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради.

7.         Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В. Сусаніну та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р. Терешко).Міський голова                                                Руслан МАРЦІНКІВ

2011-2024 © Всі права застережено.