Рішення міської ради  "Про реалізацію заходів чергового етапу відключення спож..."  № 19-40 від 06.02.2024р. 
Документ №19 від 06.02.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про затвердження першої черги, поетапного плану перепідключення/відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34 до інших джерел теплопостачання
Рішення міської ради  №236 від 08.07.2021р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.02.2024 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(40  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 06.02.2024р.  № 19-40
 

Про реалізацію заходів чергового етапу відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34  чи перепідключення їх до інших джерел теплопостачанняКеруючись Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про теплопостачання", "Про енергозбереження", "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", "Про житлово-комунальні послуги", а також рішенням Івано-Франківської міської ради від 28.01.2021 року №54-4 «Про Програму поетапного відключення (відокремлення споживачів теплової енергії, що постачається котельнею на вул. Індустріальній, 34, від системи централізованого опалення та переведення їх на альтернативні джерела теплопостачання», з метою поліпшення якості житлово комунальних послуг, задоволення потреб споживачів в послугах з постачання теплової енергії, надійного та ефективного теплопостачання шляхом запровадження поетапного переходу споживачів на автономне опалення,  міська рада


в и р і ш и л а:


1. Затвердити заходи чергового етапу відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34 чи перепідключення їх до інших джерел теплопостачання (додається).

2. Виконавчим органам Івано-Франківської міської ради разом з підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форми власності, забезпечити виконання  заходів чергового етапу відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34 чи перепідключення їх до інших джерел теплопостачання.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення Івано-Франківської міської ради від 08.07.2021р.  № 236-11 «Про затвердження першої черги, поетапного плану перепідключення/відключення споживачів теплової енергії від котельні на вул. Індустріальній, 34 до інших джерел теплопостачання».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора Департаменту по взаємодії зі Збройними силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайними ситуаціями Р. Гайду та голову постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури В. Бурка.

Міський голова                                                       Руслан МАРЦІНКІВ
Додатки:2011-2024 © Всі права застережено.