Рішення міської ради  "Про проведення земельних торгів..."  № 50-40 від 06.02.2024р. 
Документ №50 від 06.02.2024р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про проведення земельних торгів
Рішення міської ради  №209 від 20.10.2023р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

10.02.2024 
РІШЕННЯ
 
Івано-Франківської міської ради
(40  сесія)
8  демократичного скликання
 
від 06.02.2024р.  № 50-40
 

Про проведення земельних торгів
Керуючись ст. 26, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 134-139 Земельного Кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 1013 "Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)", міська рада

вирішила:

  1. Внести  зміни до рішення від  20.10.2023 року № 209-38  "Про проведення земельних торгів", а саме:       

           -  в  пункті 3 додатку 1 графу "Орієнтовна  площа, га", викласти в такій редакції: "0,1000".

         - в пункті 4 додатку 1 графу "Вид використання", викласти в такій редакції: "для громадської забудови".

  1. Затвердити умови проведення земельних торгів, документацію із землеустрою по земельних ділянках комунальної власності Івано-Франківської міської територіальної громади та включити їх до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги, згідно додатку .

Земельні ділянки, включені до переліку земельних ділянок комунальної власності або права на них, виставлені на земельні торги, не можуть відчужуватися, передаватися в заставу, надаватися в користування до завершення торгів.

Уповноважити на укладення (підписання)  :

  • договорів купівлі-продажу земельних ділянок, а також на вимогу переможця торгів у паперовій формі протоколів та договорів оренди  землі,  міського голову, у випадку його відсутності – секретаря міської ради;
  • шляхом накладення кваліфікованих електронних підписів, протоколів (відповідних актів) про результати земельних торгів, договорів оренди землі, Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради.
  1. Обов'язки за виконанням даного рішення покласти на Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови - директора Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства М. Вітенка. та постійну депутатську комісію з питань містобудування, земельних відносин, оренди та приватизації комунального майна (Р.Терешко).


        Міський голова                                                   Руслан МАРЦІНКІВДодатки:2011-2024 © Всі права застережено.