Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про звіт Братковецького ліцею Івано-Франківської місько..."  № 1047 від 22.07.2021р. 
Документ №1047 від 22.07.2021р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 29.07.2021 року
Порядок денний  №33 від 29.07.2021р. 

 
Історія документа

Історії немає



ПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 22.07.2021р.  № 1047
м.Івано-Франківськ
 


Про звіт Братковецького ліцею

Івано-Франківської

міської ради за 2020р.



Керуючись статтею 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


  1. Звіт про роботу Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради за 2020р. взяти до відома (додається).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В.Дротянко.




Міський голова                                                                Руслан Марцінків



Звіт

про роботу Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради

за 2020 рік


Комунальний заклад освіти Братковецький ліцей Івано-Франківської міської ради розташований у селі Братківці за адресою: 77462, село Братківці, вулиця Шевченка, 89а.

Братковецький ліцей Івано-Франківської міської ради отримав свою назву 18 січня 2021 року.

Ліцей здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого Івано-Франківською міською радою від 24 грудня 2020 року.

       Будівля ліцею складається з двох поверхів та цокольної основи, збудована в 1988 році. Проектна потужність – 320 дітей. Навчання проводиться в першу зміну. Також при ліцеї функціонує одноповерхова будівля, яка була реконструйована у 2020 році в дитячий садочок «Маленькі дзвіночки», де виховується дві групи дітей по 20 вихованців. Територія закладу займає 2,6 га землі, з них: 1,8 га – зелений газон і сад; 0,8 га – бруківка та асфальт. Передня частина подвір’я повністю покрита бруківкою за кошти районної ради на протязі 2019-2020 навчального року. В 2020 році за сприяння старости села було зроблено ремонт каплиці та пам’ятника Т.Г. Шевченка.

Колектив Братковецького ліцею працює над реалізацією питання «Формування особистості учня через розвиток його творчих можливостей і самовдосконалення в умовах особистісно орієнтованої системи навчання і виховання».

       Заклад освіти створює безпечні та комфортні умови для усіх учасників освітнього процесу. Територія закладу огороджена, освітлюється у вечірній час тільки передня її частина. Територія закладу достатньо озеленена, висаджено сад із фруктовими деревами. Спільно з батьківською радою та учнівським самоврядуванням підписано у 2020 році меморандум про співпрацю, де прописані права та обов’язки учасників освітнього процесу, визначено основні пріоритети розвитку закладу. Також спільно напрацьовано та введено в дію «Кодекс безпечного освітнього середовища».

       Учні закладу та працівники користуються внутрішніми вбиральнями, облаштованими рукомийниками та сушками для рук. Рекреації, сходові клітки та коридори забезпечують вільне переміщення, визначені лінії розмежування під час пандемії. Перед початком занять проводиться температурний скринінг, учасники освітнього процесу забезпечені захисними масками.

      У ліцеї функціонує спортивна зала загальною площею 189 м2 , яка достатньо забезпечена спортивним інвентарем для занять різними видами спорту, а саме: є силові тренажери, гімнастичні мати, тенісні столи та інше. Дане обладнання було придбано за кошти у розмірі 40000 гривень, які футбольна команда хлопчиків виграла у першості району на призи футбольного клубу «Ураган», а також було виграно «бронзову лігу» у 2017 році. За кошти районної ради в 2019 році було встановлено майданчик із вуличних силових тренажерів та облаштовано дитячий ігровий майданчик. Також є стадіон із трав’яним покриттям для занять футболом,  волейбольна площадка.

      Технічні працівники забезпечують дотримання санітарно-гігієнічних вимог, вологе прибирання, протирання контактних поверхонь.

       У закладі є приміщення шкільної їдальні на 90 посадкових місць. Харчування здійснює приватний підприємець Яковишин С.М. Упродовж 2019-2020 років проведена заміна технологічного обладнання за кошти селищної ради у розмірі 190 тис.грн., а саме: придбано електросковороду, електроплиту з духовкою, марміт, протирочну машину, посудомийну машину, бойлер та різноманітний кухонний посуд. Також за кошти у розмірі 100 тисяч грн., які надійшли в район від економії коштів із Донецької і Луганської областей на закладах освіти, придбано м’ясорубку, мийні ванни, столи для обробки, касетниці для посуди та вентиляційні дашки. З 2020 року впроваджено систему НАССР в організацію харчування. Учні 100% охоплені гарячим харчуванням. За кошти з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади харчуванням забезпечено 48 учнів пільгових категорій. При обстеженні харчоблоку працівниками Держпродспоживслужби було вказано на необхідності проведення капітального ремонту приміщень харчоблоку.

      Організація харчування на постійному контролі батьківської громадськості та адміністрації закладу, комунікація відбувається через публікації у групі батьків через viber, а також вебсайт закладу.

      На території ліцею функціонує шкільна котельня, яка повністю реконструйована у 2008 році. Опалення здійснюється 4-ма сучасними італійськими котлами по 90 кВт кожний. Це допомагає самостійно контролювати температурний режим у ліцеї, дотримуючись санітарних норм.  У закладі проведено 100% заміну вікон за кошти обласного проєкту у розмірі 310 тис.грн., а також за кошти районної ради у сумі 150 тис.грн. За кошти селищної ради проведено заміну дверей у класних приміщеннях, що в комплексі дало хороший ефект по енергозбереженню.

      За кошти районної ради у розмірі 49 тис. грн. проведено 100% заміна власними силами системи освітлення у шкільних коридорах та кабінетах. Є потреба у капітальному ремонті шкільних коридорів.

      Велика увага приділяється дотриманню учасниками освітнього процесу вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, правил дорожнього руху та протиепідемічних вимог. Упродовж навчального року не було виявлено жодного нещасного випадку виробничого характеру. Систематично проводяться тижні безпеки життєдіяльності, правил дорожнього руху, день цивільного захисту та об’єктові тренування по евакуації тощо.

       Бібліотека – це джерело інформації закладу. Бібліотекар працює над питанням підвищення читацького інтересу. Для цього вона робить книжкові виставки, бібліографічні огляди та оновлення книжкового фонду. В 2020 році за кошти обласного департаменту освіти було придбано нові книжкові стелажі та закуплено нову художню літературу.

       В 2020-2021 навчальному році в закладі навчалось 268 учнів у 14 класах. Середня наповнюваність класів - 19 учнів. При ліцеї функціонує дошкільна група (23 дитини).

Відповідно до планової мережі на 2021-2022 навчальний рік планується функціонування 13 класів, охоплення освітнім процесом 269 дітей . Є потреба відкриття групи подовженого дня (0,5 ставки).

       У закладі діє 14 навчальних кабінетів, з них 5 для учнів початкових класів, які розміщені на першому поверсі. Функціонує одна комбінована майстерня (дерево та металообробка), кабінет обслуговуючої праці, комп’ютерний клас, учительська. У 2020 році за кошти обласного департаменту освіти було придбано 5+1 комп’ютер, а також в учительську за кошти селищної ради було придбано 15 вчительських столів та 40 крісел.

     В усіх класах зроблені поточні ремонти. Кабінети Нової української школи є комфортними та зручними для кожної дитини, спрямовані на розвиток та мотивацію дитини до навчання. Усі кабінети забезпечені магнітно-крейдовими дошками, комплектами столів та стільців, шафами та різноманітним дидактичним, ігровим та ілюстрованим роздатковим матеріалом.

      За бюджетні кошти придбано два ноутбуки, які підключені до мережі INTERNET, два телевізори, мультимедійна дошка, два принтери та ламінатори.

      В умовах пандемії заклад поєднував дві форми роботи: традиційну очну та дистанційну. Влітку 2020 року вчителі закладу пройшли навчання по роботі на платформі ZOOM та GOOGLE MEET. Усі запрошення на онлайн-уроки відбувались через вайбер групи, де адміністрація закладу мала можливість контролю та можливість відвідувати дані уроки. Також за кошти батьків була успішно реалізована платформа «Мій клас», де учні змагались між собою у рейтингу кращих.

      Система оцінювання навчальних досягнень учнів є відкритою, прозорою та зрозумілою для здобувачів освіти. З нового навчального року плануємо впровадити роботу з електронними журналами. На даний момент заклад зареєстрований на платформі, усі вчителі отримали свої коди для входу.

     З метою вивчення ефективності та результативності роботи вчителів проводиться діагностика та моніторинг результатів учнів по окремих предметах та в цілому по закладу. Серед учнів 4-11 класів на високий рівень закінчили – 15% дітей, достатній рівень - 48%, середній рівень– 35%, початковий рівень – 2%.

     Також  адміністрація закладу контролює із року в рік процес  впровадження  внутрішньої системи забезпечення якості освіти та академічної доброчесності.

Слід відзначити важливість підвищення кваліфікації педагогів у підвищенні професійної майстерності. У 2020 -2021 навчальному році всі вчителі пройшли планові курси підвищення кваліфікації на базі Івано-Франківського ОІППО та 7 педагогів були успішно атестовані.

      Учні ліцею є активними учасниками різноманітних конкурсів, олімпіад та спортивних змагань. Так з січня місяця увійшовши в Івано-Франківську територіальну громаду ми встигли вибороти 2 місце у Різдвяному родинному фестивалі «Мереживо колядок», мали призера у конкурсі малюнків «Стоп булінг», а також номінанта у вокальному конкурсі «Пісенний вернісаж». 

       Система виховної роботи спрямована на виховання у дітей ціннісного ставлення до родини, батьківщини, природи, вихованні патріотизму. Тут слід відзначити такі заходи, як: «Різдвяний вертеп»,  «Величне слово Кобзаря», «Чорна спадщина Чорнобиля», «Одягни блакитне», «День вишиванки» та ін.  Значне місце відводиться військово-патріотичному вихованню. Це відзначення пам’ятних дат, участь у конкурсі строю і пісні, зустріч із учасниками бойових дій.

       Значну роботу у вихованні здійснюють класні керівники, які працюють у методичному об’єднанні класних керівників, де планують свою роботу, обговорюють ефективність проведених заходів та співпрацюють з батьками. Уже стали традиційними благодійні заходи: допомога хворим дітям, допомога дітям сиротам, акція 5 картоплин, подаруй книгу та ін.

      Психологічна служба ліцею складається з практичного психолога та соціального педагога, які працюють як єдине ціле для реалізації своїх планів. Цього року проведено ряд заходів щодо протидії булінгу у різних його проявах, безпеці в інтернеті. Активно проводиться робота з батьками у рамках батьківського всеобучу, різного роду тренінги з вчителями, учнями.

     Загалом робота закладу була спрямована на організацію співпраці батьків, вчителів та учнів в результаті чого був підписаний «меморандум про співпрацю», де враховані пропозиції кожної із сторін. У майбутньому від даної співпраці очікую успішної  реалізації перспективного плану розвитку нашого закладу, в результаті чого наш заклад стане комфортним, безпечним і успішним.



Директор Братковецького ліцею                                                    Роман Кіяшко



2011-2024 © Всі права застережено.