Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про влаштування дитини у сім'ю патронатного вихователя ..."  № 228 від 15.03.2022р. 
Документ №228 від 15.03.2022р. Прийнятий
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 11.03.2022 року
Порядок денний  №10 від 11.03.2022р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 15.03.2022р.  № 228
м.Івано-Франківськ
 


Про влаштування дитини у сім’ю

патронатного вихователяКеруючись ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 252-256 Сімейного кодексу України, п.15 Порядку створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2021р. №893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною», рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 30.01.2020р. №111 «Про запровадження послуги з патронату над дитиною у місті Івано-Франківську», беручи до уваги лист-прохання СРЦ БО «Містечко Милосердя Святого Миколая» від 07.03.2022 року, звернення громадян - та - від 09.03.2022 р., наказ Служби у справах дітей від 09.03.2022 року №- «Про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя», акт про факт передачі дитини від - року, з метою забезпечення найкращих інтересів дитини,  виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради

вирішив:


1. Влаштувати в сім’ю патронатного вихователя -, яка зареєстрована та проживає в с.- - району Івано-Франківської області, вул.-, -, кв.- (далі – патронатний вихователь), малолітню -, - року народження, яка перебуває у складних життєвих обставинах (далі – дитина).

2. Укласти договір про патронат над дитиною між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та громадянами -, - з патронатним вихователем.

3. Службі у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І.Рохман) підготувати договір про патронат над дитиною, здійснювати контроль за виконанням даного договору, умовами утримання та виховання малолітнього, забезпеченням його прав та інтересів у сім’ї патронатного вихователя.

4. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко) забезпечити надання дитині стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги.

5. Міському центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Л.Дикун) здійснювати соціальний супровід сім’ї дитини з метою подолання складних життєвих обставин.

6. Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради (В.Семанюк) здійснювати у встановленому законодавством порядку нарахування та виплату соціальної допомоги на утримання дитини та грошового забезпечення патронатного вихователя.

7. Патронатному вихователю:

7.1 створити належні умови для виховання, фізичного та духовного розвитку дитини;

7.2 нести відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психологічний розвиток дитини;

7.3 забезпечити надання та/або доступ до послуг, визначених договором, що підлягає укладенню, згідно п.2 даного рішення.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О.Левицького.Міський голова                                                        Руслан МАРЦІНКІВ2011-2024 © Всі права застережено.