НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 19 грудня 2018 року
 
 Рішення виконавчого комітету  "Про організацію та проведення IХ Різдвяного фестивалю "..."  № 4 від 04.01.2018р. 
Документ №4 від 04.01.2018р. Чинний
        

 
Повязані документи

Рішення виконавчого комітету  Про внесення змін в додаток 2 рішення виконавчого комітету міської ради від 04.01.2018 р. № 4 "Про організацію та проведення IХ Різдвяного фестивалю "Коляда на Майзлях""
Рішення виконавчого комітету  №496 від 03.05.2018р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

08.01.2018УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 04.01.2018р.  № 4
м.Івано-Франківськ
 


Про організацію та проведення IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях»


Керуючись ст.ст.27, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Статутом територіальної громади міста Івано-Франківська, з метою збереження і популяризації давніх українських традицій та підтримки проведення IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях», виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


 1. Затвердити програму проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» в рамках IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» (додаток 1).
 2. Департаменту культури міської ради (Н.Загурська):
 • забезпечити організацію та проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» в рамках IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях»;
 • сприяти у проведенні IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях».
 1. Управлінню економічного та інтеграційного розвитку (Н.Кромкач) забезпечити участь іноземних хорів у фестивалі.
 2. Відділу патронатної служби виконавчого комітету міської ради (З.Гелеван) довести програму IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» до громадськості міста та забезпечити висвітлення її у засобах масової інформації.
 3. Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою міської ради (М.Смушак) забезпечити 13.01.2018р. встановлення турнікетів біля сцени на Вічевому майдані.
 4. Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини міської ради (О.Кошик):
 • забезпечити вимкнення звукового супроводу світлодіодного екрана на Вічевому майдані 13.01.2018р. – з 14.00 год. до 17.30 год.;
 • забезпечити розміщення соціальної реклами  на робочих поверхнях рекламних засобів, розміщених на місцях, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Івано-Франківська.
 1. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М.Бойко):
 • забезпечити чергування медичних працівників та карети швидкої медичної допомоги під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» на Вічевому майдані 13.01.2018р. з 14.00 год. до 17.30 год.
 1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів міської ради (І.Влізло) до 13.01.2018р. здійснити обстеження території поблизу Вічевого майдану на предмет безпечного відпочинку під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція».
 2. Івано-Франківському відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області (Р.Прокопчук) та управлінню патрульної поліції у м.Івано-Франківську (О.Сердюк):
 • 13.01.2018р. з 14.00 год. до 15.00 год. перекрити рух транспорту під час проведення урочистої ходи за маршрутом: пам’ятник Івану Франку (вул. Незалежності) – вул.Незалежності (пішохідна зона) – Вічевий майдан та забезпечити супровід святкової колони за вищевказаним маршрутом;
 • забезпечити громадський порядок та патрулювання 13.01.2018р. з 14.00 год. до 17.30 год. під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» на Вічевому майдані;
 • здійснити обстеження території Вічевого майдану вибухотехнічною групою 13.01.2018р. до 14.00 год.
 1. Комунальному підприємству «Муніципальна варта» (Б.Кухарук) сприяти Івано-Франківському відділу поліції (Р.Прокопчук) та управлінню патрульної поліції в м.Івано-Франківську (О.Сердюк) у забезпеченні громадського порядку під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» на Вічевому майдані.
 2. Начальнику Івано-Франківського МВ УДСНС України в Івано-Франківській області В.Мацалаку забезпечити та взяти під контроль виконання протипожежних заходів під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» на Вічевому майдані.
 3. КП «Івано-Франківськміськсвітло» (В.Синишин) забезпечити подачу електроенергії на сценічний майданчик під час проведення різдвяного концерту за участю гурту «Піккардійська терція» на Вічевому майдані.
 4. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (В.Сусаніна) профінансувати витрати на проведення IХ Різдвяного фестивалю «Коляда на Майзлях» відповідно до кошторису (додаток 2).
 5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконавчого комітету покласти на Департамент культури міської ради.
 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови О. Левицького.Міський голова                                                                        Руслан МарцінківДодатки:2011-2018 © Всі права застережено.