НОРМАТИВНІ АКТИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Середа, 24 липня 2019 року
 Розпорядження міського голови  "Про здійснення дрібнороздрібної торгівлі квасом на тери..."  № 92-р від 25.03.2019р. 
Документ №92-р від 25.03.2019р. Чинний
        

 
Проекти документа

Пректів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська
Рішення виконавчого комітету  №529 від 04.08.2016р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

29.03.2019УКРАЇНА
 
МІСТО ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
міського голови
 
від 25.03.2019р.  № 92-р
 


Про здійснення дрібнороздрібної торгівлі квасом на території міста


       Розглянувши звернення ПрАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 04.08.2016 року № 529 «Про затвердження Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська», враховуючи рекомендації комісії з організації сезонної торгівлі


1. Погодити ПрАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» розміщення лотків (роль-барів) для торгівлі квасом у вихідні та святкові дні в період з 01 квітня по 31 жовтня 2019 року відповідно до схем розміщення погоджених Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини згідно з додатком.


2. Відповідно до п. 7.3 Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529, враховуючи, що ПРАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» являється місцевим виробником квасу, за рекомендацією комісії з організації сезонної торгівлі, погодження на розміщення лотків (роль-барів) надати на безоплатній основі.


3. ПрАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» дотримуватися вимог Положення про дрібнороздрібну торгівлю, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарок на території м. Івано-Франківська, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.08.2016 року № 529.


4. ПрАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» при розміщенні лотків (роль-барів) для торгівлі квасом дотримуватись зовнішнього вигляду торгового обладнання, відповідно до схем розміщення погоджених Департаментом містобудування, архітектури та культурної спадщини.


5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Богдана Білика.
Міський голова                                                                                Руслан МарцінківДодатки:2011-2019 © Всі права застережено.