Рішення виконавчого комітету  "Про перекриття руху автомобільного транспорту у неділю ..."  № 402 від 09.06.2016р. 
Документ №402 від 09.06.2016р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення виконавчого комітету  Про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування
Рішення виконавчого комітету  №398 від 21.07.2015р. Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету  Про передачу на баланс
Рішення виконавчого комітету  №24 від 12.01.2017р. Чинний
Розпорядження міського голови  Про перекриття руху автомобільного транспорту до 25-ї річниці незалежності України
Розпорядження міського голови  №517-р від 22.08.2016р. Чинний
Розпорядження міського голови  Про перекриття руху автомобільного транспорту на період Великодніх свят
Розпорядження міського голови  №206-р від 12.04.2017р. Чинний
Розпорядження міського голови  Про перекриття руху автомобільного транспорту у зв'язку із святковими заходами до Дня міста
Розпорядження міського голови  №251-р від 04.05.2017р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

13.06.2016"Західний кур'єр" 25 23.06.2016УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 09.06.2016р.  № 402
м.Івано-Франківськ
 


Про перекриття руху автомобільного транспорту у неділю та окремі святкові дніКеруючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про дорожній рух», відповідно до рішення міської комісії з організації та безпеки дорожнього руху, виконавчий комітет міської ради


вирішив:


       1. Обмежити в’їзд транспортних засобів в центральну частину міста на межі вулиць: Галицька - Бельведерська, Грушевського - Вагилевича, Грушевського - Л. Курбаса, Мельничука, 1 щонеділі з 6 год. ранку до 24 год. вечора, а також у святкові дні на підставі відповідних розпоряджень міського голови.

       2. КП «Технічний центр «Сервіс-авто» (М. Хомчин) та управлінню патрульної поліції міста (Д. Міхалець) забезпечити контроль за в’їздом в центральну частину міста на вул. Мельничука, 1 та здійснювати пропускання:

– спеціального автотранспорту зі службовими державними номерними знаками під час виконання прямих службових обов'язків (прокуратура, МВС, СБУ, пожежна охорона, швидка медична допомога, аварійний спеціалізований транспорт міських комунальних служб);

– транспортних засобів організаторів масових заходів при наявності відповідного розпорядження міського голови для виконання технічних заходів і на час виконання таких заходів;

– мешканців, які проживають на вул. Мельничука, Вірменська, Шеремети, Шпитальна, Л. Курбаса, Л.Українки, Сотника Мартинця, Старозамкова, Тринітарська, пл. Ринок, пл. Шептицького, а також окремих ділянок вулиць: Галицька, від вул. Бельведерської до вул. Дністровської та ділянки вулиці Грушевського від вулиці Сотника Мартинця до вулиці Вагилевича на підставі пред’явлення паспорта з пропискою на даних вулицях (в межах вулиць).

3. Для перекриття заїзду в центральну частину міста з вулиць Галицька - Бельведерська, Грушевського-Вагилевича, Грушевського - Л. Курбаса, КП «Івано - Франківськводоекотехпром» (М. Саєвич) за кошти статутного фонду придбати спеціальні бочки для води і забезпечувати їх розміщення та забирання відповідно до п. 1 даного рішення.

4. КП «Муніципальна дорожня компанія» (В. Бурко) встановити відповідні дорожні знаки про обмеження в’їзду в центральну частину міста на межі вулиць Галицька - Бельведерська, Грушевського-Вагилевича, Грушевського - Л. Курбаса, Мельничука, 1.

5. КП «Технічний центр «Сервіс авто» (М. Хомчин) забезпечити роботу 1-ї паркувальної зони на підставі рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 21.07.2015р. № 398 «Про тарифи на послуги з користування майданчиками для платного паркування».

6. Відділу патронатної служби міської ради (В. Дротянко) оприлюднити дане рішення в газеті «Західний кур’єр», а також забезпечити повідомлення про перекриття руху автотранспорту у неділю та окремі святкові дні в засобах масової інформації.

7. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (О. Ганчак) здійснити організаційні заходи щодо забезпечення виконання даного рішення починаючи з останньої неділі червня 2016 р.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови М.Вітенка.Міський голова                                                                        Руслан Марцінків2011-2020 © Всі права застережено.