Рішення виконавчого комітету  "Про проведення конкурсу з призначення управителя багато..."  № 545 від 30.06.2022р. 
Документ №545 від 30.06.2022р. Чинний
        

 
Проєкти документа

Проєктів немає

 
Пов'язані документи

Рішення міської ради  Про перейменування вулиць
Рішення міської ради  №71 від 13.04.2022р. Чинний
Рішення виконавчого комітету  Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Івано-Франківської міської територіальної громади
Рішення виконавчого комітету  №61 від 27.01.2022р. Чинний

 
Історія документа

Історії немає

 
Публікації документа

04.07.2022"Західний кур'єр" 27/1 07.07.2022УКРАЇНА
 
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від 30.06.2022р.  № 545
м.Івано-Франківськ
 


Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Івано-Франківської міської територіальної громадиКеруючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку» від 13.06.2016р. № 150, враховуючи рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2022р. № 61 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Івано-Франківської міської територіальної громади» та рішення Івано-Франківської міської ради від 13.04.2022р. №71-22 «Про перейменування вулиць», з метою забезпечення на території Івано-Франківської міської територіальної громади ефективного утримання багатоквартирних будинків, виконавчий комітет міської ради


в и р і ш и в:


1. Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Івано-Франківської міської територіальної громади щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

2. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Івано-Франківської міської територіальної громади згідно додатку.

3. Визначити заступника міського голови - директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Смушака Михайла Володимировича, як уповноважену особу для підписання від імені співвласників багатоквартирного будинку Договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком з управителем, обраним за результатами конкурсу.

4. Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради (М. Смушак) опублікувати оголошення про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Івано-Франківської міської ради та інформаційне повідомлення про проведення конкурсу в газеті «Західний кур’єр» відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Відділу патронатної служби Івано-Франківської міської ради (О. Гоянюк) опублікувати дане рішення в газеті «Західний кур’єр».

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови-директора Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради М. Смушака.

Міський голова                                                                                        Руслан МАРЦІНКІВ
Додатки:2011-2023 © Всі права застережено.