Проєкт рішення виконавчого комітету  "Про затвердження переліку і тарифів на платні медичні п..."  № 75 від 12.01.2021р. 
Документ №75 від 12.01.2021р. На розгляді
        

 
Рішення

Рішень немає

 
Пов'язані документи

Порядок денний  Порядок денний засідання виконавчого комітету 21.01.2021 року
Порядок денний  №3 від 21.01.2021р. 

 
Історія документа

Історії немаєПРОЄКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
 
від 12.01.2021р.  № 75
м.Івано-Франківськ
 


Про затвердження переліку і

тарифів на платні медичні послуги

в закладах охорони здоров’я

Івано-Франківської міської ради


Керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (із змінами), з метою відшкодування обґрунтованих витрат закладів охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради за надання медичних послуг, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради


вирішив:


  1. Затвердити  перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради» (додаток 1).
  2. Затвердити  перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» (додаток 2).

3. Затвердити перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради» (додаток 3).

4. Затвердити  перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Міська клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської міської ради» (додаток 4).

5. Затвердити  перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги Івано-Франківської міської ради» (додаток 5).

6. Затвердити  перелік і тарифи на платні медичні послуги, які надаються  в комунальному некомерційному підприємстві «Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківської міської ради» (додаток 6).

7. Директорам закладів охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради:

- забезпечити якісне надання платних медичних послуг;

- забезпечити надходження та використання коштів, отриманих від надання платних медичних послуг згідно Положення, розробленого  підприємством та погодженого в управлінні охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

8. Управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М. Бойко) та фінансовому управлінню виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (Г. Яцків) здійснювати моніторинг стану надання платних медичних послуг комунальними некомерційними підприємствами Івано-Франківської міської ради.

9. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на управлінню охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради (М. Бойко).

         10. Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 26.12.2019 року № 1595 «Про затвердження переліку і тарифів на платні медичні послуги в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради» вважати таким, що втратило чинність.

11. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Івано-Франківської міської ради  О. Левицького.Міський голова                                                                                 Руслан МарцінківФайли:2011-2021 © Всі права застережено.